| AirănMeidăn a întrebat:

Aveti un jurnal? Daca da, ce scrieti de obicei in el?

11 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

N-am. Tu ai?

| AirănMeidăn explică (pentru T0T):

Eu am.

| T0T a răspuns (pentru AirănMeidăn):

De ce?

| AirănMeidăn explică (pentru T0T):

Nu stiu. M-am obisnuit asa de cativa ani. La inceput era foarte penibil si imi era greu sa scriu, dar acum o fac cu foarte mare usurinta, a devenit intr-un fel o parte din mine

| T0T a răspuns (pentru AirănMeidăn):

M-ai lasa sa il citesc?

| Geanin a răspuns:

Pai imi place foarte mult de o fata de pe TPU pe nume Vapor si nu prea o stiu, incerc sa o cuceresc dar nu reuses...
Ma poti ajuta, jurnalule?

Asta am scris...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jurnalul meu
Nu e un caiet
Dar am totuşi.

| Mariapetrupanainte a răspuns:

Eu nu ma jurnal ma tem sa-mi fac unul mai bine zis ma tem ca o sa mi-l gaseasca surorile, mama si o sa rida cu pofta big grin

| Gabriela_Miruna_1978 a răspuns:

Jurnalul.......pagini goale care așteaptă sa primească un rol ce depinde de tine.In el poti scrie ABSOLUT ORICE.De la întâmplările tale hazlii, triste pana la cântece, poezii.E ca un caiet declarat imaginației tale.
TEAM AJUTAT?;-)

| MihaiCh197 a răspuns:

Lol...si eu mi-am facut laughing dar am renuntat la un momentdatlaughing l am facut cam acum 2, 3 anilaughing si cand ma uit in el imi vine sa râd laughing scriam tot ce am facut happy i misto