| Codruta a întrebat:

Voi aveti un jurnal? Scrieti in fiecare zi in el?

6 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Eu scriu lucruri personale chestii lejere love struck stii si tu

| daηă a răspuns:

Da am
si
da scriu in el in fiecare zi

happy

| BUlululica a răspuns:

Nu am, am avut dar nu puteam sa scriu in fiecare zi sau sa ma ascund cand scriu ca vedea sora mea sau mama si e ca-m nasol dar faci si o sa vezi ca o sa razi cand vei creste si acolo poti sa scrii doar ce ti se pare mai amuzant sau mai special pentru tine sper sa te ajut eu am 12 ani deci sper sa iti fi fost de ajutor.

| Blue Eyes a răspuns:

Aveam si scriam zi de zi dar cu timpul am crescut si pasiunea de a scrie in jurnal a disparut

| ~(*.*)....alexutza....(*.*)~ a răspuns:

Am jurnal dar nu scriu de cand cand am o bucurie sau o suparare

| Anka_9260 a răspuns:

Eu am avut jurnale, dar acum nu prea mai scriu