| Kiwibibilă a întrebat:

Aveţi vreo întrebare fără răspuns?

41 răspunsuri:
| VP_Alin_1905 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce eu?

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu am nici macar "intrebare", cum sa am intrebare fara raspuns? sad

| OldSoul a răspuns:

Uhuhuhuuuuu!

Si inca cate, si aproape toate din ele ar incepe cu "Cum ar fi fost daca..." eh, aia e, astea chiar ca nu-si vor gasi vreodata raspunsul.

| deeeaqq a răspuns:

Da, mă ajuți tu?

| RAY a răspuns:

Ce a cauzat acel big bang? Cum a putut aparea energie din nimic? De ce existam? exista viata inteligenta in univers? cum a putut aparea viata din materie? materia find ceva neviu

| Drimmero a răspuns:

De ce sunt eu asa bun cu oamenii?

| zurick a răspuns:

Orice intrebare care incepe cu "De ce. "

| GoldenZenith a răspuns:

De ce am încredere în persoanele nepotrivite?
Ce sunt numerele?
Pt o furnica, oceanul pare infinit. Oare să fie același lucru în cazul nostru și al Universului?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar nu cred ca vreau sa aflu raspunsul.

| Speed99 a răspuns:

Nu.

| Drimmero a răspuns:

Inca una pe care mi-o pun de cativa ani de zile:
'Va mai reusi vreodata Arsenal sa ma faca sa ma imbat luand campionatul'?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare de ce uit mereu chestii? Ce e în neregulă?

Răspuns utilizator avertizat
| T0T a răspuns:

Toată lumea are.

| Kiwibibilă explică (pentru anonim_4396):

De ce altul?

| Kiwibibilă explică (pentru RAY):

O putere imaterială.

| Kiwibibilă explică (pentru Drimmero):

Eu cred cu tărie că oamenii buni sunt cei inteligenţi. Iar ştiinţa înseamnă putere.

| RAY a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Povesti,eu vreau o explicatie rationala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Mda.

| Kiwibibilă explică (pentru GoldenZenith):

1. Toţi avem problema asta. Gândeşte-te la oamenii pe care i-ai bârfit sau le-ai divulgat secretele de-a lungul vieţii tale. Sigur există şi ei.
2. nu stiu
3. Hmm bună întrebare. Dar şi pentru un om neechipat oceanul ar fi infinit.

| Kiwibibilă explică (pentru anonim_4396):

Cred că ar fi obositor să ţii minte absolut tot. În plus, cu toţii uităm. E normal.
Sau poate ai Alzheimer.

| Kiwibibilă explică (pentru RobertG101):

Cred că ocazii de a muri sunt la fiecare secundă. Şi eu mai simt uneori frică atunci când conştientizez că aş fi putut păţi ceva.

| Kiwibibilă explică (pentru RAY):

Atunci du-te şi fă masterat în fizică chimie biologie istorie astronomie matematică geografie etc etc.

| RAY a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Inca nu se stie

| AvalohAlyn a răspuns:

De ce mereu sufar?

| RAY a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Din cauza dorintelor, vezi filozofia budista

| Spataru_Doina_1979 a răspuns:

Orice intrebare are un raspuns chiar daca e "nu stiu" sau " aceasta intrebare nu are raspuns"

| VictorCti1234 a răspuns:

Am multe intrebari fara raspuns dar, imi e lene sa le enumar acum...