| Christyne a întrebat:

Azi am auzit o melodie pe Kiss fm si nu stiu cum se numestesadEra cv de gen house in care se mai auzea si vocea unei femei cantand in indiana.Stie careva cum se numeste melodia?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca mossano indianotech

70 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

Relight Orchestra & Dj Andrea feat. Margareth Menezes - Uma Historia De Ifa

Oare? big grin

| T30D0RA a răspuns:

Mossano - Zingarinho
Asta e sigur!
http://www.youtube.com/watch?v=BVTuN84Dac4

| sHock a răspuns:

Jai hoo -pussycat dolls?
thinking

| Christyne explică:

Ah firar ea sa fie de trebuiesad
Nu stiu ce detalii sa iti dau pentru ca melodia am auzit-o pe fugasad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Radio killer -voila

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Christyne, melodia sigur e Mossano - Indianotech.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mossano - Indianotech ...asta e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Correct este mossano indianotech ca nici eu nu stiam cum se numeste big grinbig grinbig grin: mzi sunteti tari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog spuneti-mi si mie daca stiti c melodie a fost azi pe la 13-14 la kiss fm...era vocea unei femei care avea refrenul in nu stiu c limba...era supertare melodia dar am auzit-o pe fuga! MS

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indianotech

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o melodia care nu stiu cum se numeste daca ma poate ajuta cineva melodia este house si este ceva de genu miss india
o melodia house si nu este mossano -indianotech

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

David Deejay Indianotech ^,^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

David Deejay Indianotech Cred ca asta e ^,^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mossano indianotech este 100%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit o melodie cred ca pe 18 februarie, o cantau niste fete si se difuza prima data pe kiss, era remixata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit o melodie pe 18 februarie cred, la kiss.era in premiera, house o cantau niste fete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca mossano-indiano teck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut melodia...seamana cu indian spirit dar nu e aia...si ca sa ne faca in ciuda aia care stiu nu vor sa ne spuna laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare legata tot de o mel auzita la kiss refrenu e ceva de genu
Kiss me like a sweet avelia... avelia nu gasesc deloc " din cate am auzit ar fi cantata de Lavinia dar nu gasesc nimic ma ajutati va rog"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

David deejay indianotech

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspuns lui anonim: este corect am verificat
Mossano - Indianotech

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

la intrebarea legata de cine canta melodia Kiss me like a sweet avelia, nu stiu daca mai are importanta, dar raspunsul e Andra - Abelia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mossano- Indianotech

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia se numeste matteo - mysterious girl. bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era mossano-zingarinho

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia se numeste Dj java-I like at tropmpet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare.
Astazi, 20. 05. 2010, pe la ora 9:20, pe KissFm a fost difuzata o melodie in limba italiana, cantata de o tipa.
Daca cine va stie de catre cine este cantata, il rog frumos sa spuna.
Multumesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt foarte curioasa si imi place foarte mult...de unde facem rost de ea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indianotech!