| littlesunshine a întrebat:

Azi am implinit 3 luni de cand sunt pe TPU! Hai la o cafea virtuala!
Ce imi doriti?

Răspuns Câştigător
| ioanaa a răspuns:

Sa stai cat mai mult alaturi de noi si sa ii ajuti pe cei care au nevoie >:d

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place sa stau un pic dar nu beau cafea.Imi aduc un suc natural cit stam de vorba?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place sa stau un pic dar nu beau cafea.Imi aduc un suc natural cit stam de vorba?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa vedem ce iese dupa noua luni, dar pana atunci, sa ramai la fel de draguta si delicata asa cum te vad!

| greg a răspuns:

Toate bune.

daniela
| daniela a răspuns:

Pai iti doresc sa ramai cat mai mult pe TPU, sa ramai la fel de draguta si simpatica si sa ne... scriem... cu bine si pete inca trei luni. La mai multe puncticele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe luni inainte... din pacate serviciul ma tine pe loc si nu pot avea onoarea de a servi o cafea cu tinehee hee

| Flav a răspuns:

Numai virtuala cafeaua? sad

| lia a răspuns:

La multi ani pe TPU! laughing