| alexdop21 a întrebat:

Azi nu e bine nimic! Ti s-a intamplat vreodata?

Răspuns Câştigător
| lisa_5170 a răspuns:

Normal.nu putem sa avem numai zile frumoase.mai dam si peste cate o zi mai nereusitalaughing dar de acum alta zi obisnuita pare mult mai reusita, dupa ce ai avut o zi mai proastatongue

21 răspunsuri:
| cartofiorrrrrrrrrrrrr a răspuns:

Nu prea dar daca tie ti s-a imtamplat esti cam ghinionist!big grinbig grinbig grin

| Crisu_8081 a răspuns:

De multe ori... dar vor veni si zile mai bune, fii sigur de asta!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Am patit si eu asawinkingO sa treaca si ziua asta si dupa aia o sa vina zile mai bunebig grinAi incredere in tinebig grin
Nu uita ca dupa ploaie, iese si soarelewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.
nu cred ca exista cineva care sa nu aiba si zile din acestea.
happy

| Silvia a răspuns:

Da. mi se intampla mai ales in timpul scoliihee hee
Aveam asa un chef sa scap de tot macar pentru o zii...sa nu vad pe nimeni...totu` era invers...

| Daisy. a răspuns:

Am patit-o...eram asa aiurita ca nici nu stiam intrebarea la complementl direct! profa mea de romana era super nervoasa... dar a doua zi mi-am revenittongue

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ohoo...Sa fii tu sanatos, de cate ori!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De multe ori mi s-a intamplat...noroc ca timpul nu ramane in loc si reuseste sa imi aduc si zile mai bune happy

| alexdop21 explică:

Casy14 banuiesc ca ai 14 ani? nu? in fine nu asta conteaza cand te vei face si tu mare sa vezi ce urata e lumea adultilor! Copii nu va doriti sa cresteti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a intamplat chiar azi. Toate imi aluneca din maini, scap totul si m-am si taiat incercand sa tai ceapa...laughing Am renuntat la alte treburi azi ca parca e prea mult...Si mai am nevoie de farfurii, nu le-as sparge toate azi...big grin

| sorin a răspuns:

Am avut si eu zile de cacao cu oamenii de cacao, asta e capu sus si privesti inainte.

| AdelinaHuluban a răspuns:

Mda din pacatestraight face...nu ai chef de nimic..totul ti se pare pe dos..toate ies prost:-

| Ruxandra_8921 a răspuns:

Dap... mi s-a intamplat...si stii la ce concluzie am ajuns? ca daca nu as avea parte si de astfel de zile nu le-ai pretui indejuns pe cele bune... daca ziua e cam innorata incearca sa scoti tu un soare pe strada ei...bafta!

| dyav0litza a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, azi, ca asa am dat de aceasta pagina. Am cautat si eu la randu-mi sa vad daca li se mai intampla si altora. Dar trece, nu?

| alexdop21 explică:

Sigur ca da, toata lumea trece prin perioadele astea mai proaste asa, cauta sa vezi si partea plina a paharului. Si ca sa te simti mai bine cauta sa te alaturi comunitatii si sa primesti cat mai multe raspunsuri intrebarilor tale, si sa te distrezi cu noi.

| Cryssy a răspuns:

Da... mi s-a intamplat de foarte multe ori...

| alexdop21 explică:

Dar daca ti s-a intamplat, mai tarziu nu ti-ai amintit si ai zambit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu mi se intampla, de copil mi-am construit cel putin 3 variante pentru lucrurile care urmam sa le fac, si daca totusi, nu strica sa pierzi din cand in cand, de-am fi toti invingatori...

| alexdop21 explică:

Alina tin sa cred ca nu ti s-a intamplat niciodata, stii ca o zii poate fii proasta si din cauza altor factori nu doar tu, colegul de munca, masina care nu mai porneste, pana si tot asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista variante am scris, pentru pana de masina exista metrou si ratb, pentru un iubit un altul si tot asa, am avut si eu zile proaste desigur, dar putine!