| Beats_JuNky_1995 a întrebat:

Azi o masina a dat peste catelul meu, iar el a murit, plang incontinuu dupa el, nu pot sa accept ca a murit..nu stiu ce sa fac, nu mai pot...

3 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Trebuie sa cauti ajutor specializat. Trauma pe care ai suferit-o este extrem de mare. Sa-ti moara cainele asa...e dureros. Mai ales cand te gandesti ca probabil a murit in chinuri, incercand sa-si ridice trupul slabanog de pe asfalt, manat de un sentiment de razbunare si de claxonul unui moldovean gabit care nu a mai avut rabdare si a trecut inca o data peste el, lucru care l-a lasat fara suflare. Condoleante, odihneasca-se în pace. Ai grijă de copiii lui ca și cum ar fi ai tăi.
Dumnezeu sa-i gaseasca loc la masa lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timpul vindeca ranile ia ți altul, asta e nu ai ce sa faci se mai întâmplă, multă sănătate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E greu sa scrii corect printre lacrimi, nu?
Câinele a ajuns intr-un loc mai bun.Cu un asa stăpân si eu m-as fi aruncat in fata unei mașini.