| Annaa a întrebat:

acum 2 zile mi-a murit catelul din cauza ca a fost otravit de niste vecini.De mai demult aveam poza cu el pe hi5 si multe poze pe calculator de asemenea, dar nu stiu daca imi face bine sa le tin pentru ca de fiecare data cand ma uit la ele imi vine sa plang sau sa le sterg, dar totusi vreau o amintire cu el:-(. Va rog, am nevoie de un sfat.multumesc!

4 răspunsuri:
| miruna013 a răspuns:

Nu le sterge, deorece e frumos sa ai macar o amintire cu el. pune pozele pe un CD si du-te la Kodak sa ti le scoata si pune-le intr-un album.ca sa te poti gandi la momentele frumoase petrecute cu elhappydata viitoare cand iti iei caine sa il dresezi sa nu manance de la strainiwinking

| νєησм a răspuns:

Pakat de catzel.pastreaza pozele ca e frumos sa ai amintire. iar vecini tai sa suga...inca odata imi pare rau de cateluspuppy dog eyes

| pinkrulz1994 a răspuns:

1. du-te si omoara-ti vecinii.ca daca nu ti omor eu.cum sa omori un caine?!?!? eu ador cainii:X
2.nu le sterge.iti va face bine sa il vezi. dar nu uita! otraveste-ti veciniiwinking

| newshtrutuale a răspuns:

Pai cel mai sigur, fa-ti un cd cu pozele cu el si din comp le stergi si cand ti-e dor sa il revezi, bagi cd-ul... sorry pentru caine.sad