| RAY a întrebat:

Baieti voi simțiți invidie fata de alti care sunt mai frumosi ca voi?

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

Mai frumosi decat mine nu exista big grin Nu am de ce sa fiu invidios, nu ma ajuta cu nimic si se poate sa am alte calitati pe care ei nu le au.

32 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Nimeni nu e mai frumos decat altcineva, toti suntem dupa chipul si asemanarea lui Dumnezeu.winking

| RAY explică (pentru Plato):

Ma tu ai face sex cu mine?

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Pai prima ma scoti in oras si mai vedem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, imi stiu standardele, de obicei imi fac o criticalã, si nu cred cã ce are unu mai frumos ca mine se bazeazã pe aspect, gândesc per ansablu.

| RAY explică (pentru Plato):

Dar platesti tu da?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Wow tu esti fat frumos din lacrima sa inteleg

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Daca platesc eu, prestezi tu. happy

| Plato a răspuns:

Sunt sigur ca pentru o persoana din lume, tu esti cel mai frumos barbat pe care l-a vazut. Gelozia nu-si are locul, e doar in capul nostru, din cauza lipsei increderii in sine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Exact plâng când altii mai urâti ca mine au parte de printese laughing

| Hammurabi a răspuns:

Nu.
Doar față de alții care sunt mai deştepți.
laughing

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Dar cum asa grecule, nu esti tu zeus cel destept

| SG1995 a răspuns:

Doar dacă punem ochii pe aceeași tipă. laughing

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Eşti irascibil şi arțăgos. Ți-am zis eu că lipsa de sex te va afecta. laughing

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Ai spus ca dupa 40 de ani

| LoveSleep a răspuns:

Atracție, nu invidie, Ray.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Nu. Simt invidie doar dacă văd că cineva e mai agil și la elastic decât mine

| RAY explică (pentru LoveSleep):

Te ai dat pe baieti acum?

| aXy99 a răspuns:

Nu.

PS: altii*, decat*

| Dismally a răspuns (pentru RAY):

Nu ascut asemenea dejectii.

| Dismally a răspuns (pentru RAY):

Asta mai merge.

| theforceofgood a răspuns:

În cazul meu, pentru că nu prea văd pe alții mai frumoși ca mine!

| theforceofgood a răspuns:

Nu contează numai frumusețea ci contează și succesul în viață. De exemplu eu cred că este mai important dacă ai ca iubită sau soție o fată foarte frumoasă, când poți să detasezi o invidie mult mai mare pentru ceilalți băieți/bărbați.

| RAY explică:

Numa baieti frumosi pe aici

| RAY explică (pentru Dismally):

Imi placi, ai o incredere incredibila in tine, bravo, asta e spiritul masculin

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Daca nu îl cunosc pe respectivul individ și nu știu nimic despre el nu am motive sa fiu invidios, poate duce o viață mai rea decât a mea, poate nu e mai deștept ca mine și e un prost care își irosește viața.
Unii au ceva ce alții nu au, in general nu sunt invidios pe alții, nici nu îmi pasă de viețile altora decât ale celor dragi.
Orice ar avea individul ăla ai putea avea și tu, doar fiindcă îl consideri pe ăla într-un fel nu înseamnă că toți vor fi de acord cu tine, depinde de gusturile altora.

| RainmakerX a răspuns:

Cateodata mai am ganduri cretine de genul dar imi revin repede.
Ma gandesc la lucrurile pe care le am... fata de altii am destul de multe lucruri.

| Exilee a răspuns:

Vrei cumva sa gasesti pe cineva cu care vei alcatui perechea de Pussy Magnetss?

| RAY explică (pentru Exilee):

Nu,e un sondaj