| RAY a întrebat:

Baieti voi simțiți invidie fata de alti care sunt mai frumosi ca voi?

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

Mai frumosi decat mine nu exista big grin Nu am de ce sa fiu invidios, nu ma ajuta cu nimic si se poate sa am alte calitati pe care ei nu le au.

32 răspunsuri:
| Exilee a răspuns:

Ok, hai sa ti zic si rapsunsul meu. Nu, nu sunt. Niciodata n am tinut seama, in schimb mi am mentinut pozitivismul prin modul meu de a aprecia ceva la cineva( cand vad un semen ca are haine ok, ca foloseste parfum decent asa.). Faptul ca stiu ca am propriile mele abilitati si o experienta in spate ma determina sa ma impun si eu. Ideea e de a te impune, dar nu neaparat ca esti alimentat cu invidie(invidia compromite rezultatul unei competitii). Competitiile intre noi sunt atipice la noi, dar nelipsite si la femei. Ideeea e sa fii dibace.

| RAY explică (pentru Exilee):

Ma bucur ca ganditi rational, toti care au raspuns