| AnnaAstery a întrebat:

Baieti! Simtiti cand dezvirginati o fata? thinking

17 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Normal ca simt, din moment ce se chinuie o ora sa o bage laughing

| Seepty a răspuns:

Pai cam simti pentru ca se rupe femurul.

| djdani2010 a răspuns (pentru Seepty):

Ai dreptate frate! ti se rupe :
http://en.wikipedia.org/wiki/Femur cand faci sex. :))
da, si baietii simt durere, deoarece li se rupe,, ata'' dar nu este o regula. :)

| piticelm a răspuns (pentru Seepty):

Cred ca ai incurcat himenul cu femurul.

| AnnaAstery explică (pentru piticelm):

Nu le-am incurcat..ma refeream la baieti nu la fete..stiu ca orice fata simte.

| piticelm a răspuns (pentru AnnaAstery):

Nici macar nu ti-am zis tie ca ai incurcat ceva, asta odata.Acel raspuns chiar era incurcat, femurul este un os.rolling on the floor.......baietii au ''ata'', poftim, daca te referi la baieti laughing dar in niciun caz femur happy

| FrozEenSoul a răspuns (pentru piticelm):

PREA PENAL! rolling on the floor Doamne... cum ii nimeresti frate?rolling on the floor

| piticelm a răspuns (pentru FrozEenSoul):

laughing...

| Petricăă a răspuns (pentru djdani2010):

Deci stateam si ma gandeam cum naiba sa ti se rupa femurul pana sa vad raspunsul tau rolling on the floor.

| piticelm a răspuns (pentru piticelm):

P.S nu sunt frate, ca sunt fata laughing

| FrozEenSoul a răspuns (pentru piticelm):

Ai de ***... Sincer sa fiu. m-ai facut sa ma simt ca cel care a pus intrebarea. scuze soro. dar ai reusit sa imi dai un MAXIM.

| djdani2010 a răspuns (pentru Petricăă):

Ma miram si eu cum fras sa ti se rupa femurul rolling on the floor

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Seepty):

Cum femurul mă omule, păi femurul este piciorul, osul femural, informează te inainte să spui asa ceva.

| piticelm a răspuns (pentru FrozEenSoul):

laughing mda...se mai intampla, totusi. piticel, credeai ca sunt travestit?laughing

| FrozEenSoul a răspuns (pentru piticelm):

Habar nu am rolling on the floor
mai inchis rolling on the floor

| piticelm a răspuns (pentru FrozEenSoul):

Ee..ai aflat ca sunt fata, de acum sa nu-mi mai spui ''frate'' totusi, ma faci sa ma simt aiurea laughing Un sentiment pe care nu l-am mai intalnit pana acumrolling on the floor

| Miky1 a răspuns:

Nu e prea placut nici la noi..interesant,nici atat.as prefera o fata care stie ceva.