| biancaaaaay a întrebat:

Am o întrebare pentru baieti laughing Ce simțiți cand sărutați o fata?

10 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Am erectie

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce mult mi as dori

| KamaSutra a răspuns:

Ca li se trezeste micutulrolling on the floor

| RAY a răspuns:

Depinde de atractia sexuala, daca e frumoasa e frumos daca e urata mi scarba, simt nevoia sa fac sex ce as putea simti altceva ma gandesc cand a facut ultimul oral unui baiat, n-am mai sarutat de mult ultima oara mi-a fost scarba

| LoveSleep a răspuns:

Depinde de fată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Greata profunda, suflteasca, si trupeasca.

| Just4Joker075 a răspuns:

Și eu aș vrea...

| SomeRomanianGuy a răspuns:

Saliva big grin

| Mihai123211 a răspuns:

Cum mi se scoala laughing

| cosminbynf a răspuns:

Eu cand am sarutat prima oara o fata am simti un sentiment ff placut, si acuma il mai simt, dar sincer nu m-am mai sarutat cu o fata ca de vreo jumateate sau un an