| isabella_1263 a întrebat:

Banii aduc fericirea? Sau doar o intretin?!

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

De multe ori da, dar mai corecta este a doua varianta happy

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Banii nu aduc fericirea zic cei care nu ii au. Ia sa ii ai sa vezi cum e sa iti permiti lucruri la care inainte doar visai sa si apoi sa vorbestiwinking

| clauss a răspuns:

Am trecut prin amandoua faze, adica am avut si bani si a fost o perioada cand nu am avut, cand am avut eram fericit si aveam si prieteni, acum de cand cu criza sunt un pic mai trist, eu zic ca amandoua variante si aduc fericirea si o intretin

Stefan
| Stefan a răspuns:

Banii nu aduc fericirea, mai de pret e iubirea.

| AshuraElric a răspuns:

Banii aduc fericirea... dar sa muncesti pentru eibig grinEu nu ma simt bine cand cheltuiesc banii altora chiar daca pentru asta mi-au fost dati.Sunt oameni fericiti si fara bani...nu toti avem norocul lorhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred.eu sunt fericit si cand nu am bani. iar daca am bani si-mi moare vitelul, nu pot fi fericit.asa caaaa banii pot sa dispara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A doua varianta