| negoitescuvasil11 a întrebat:

Bine hai sa formulez altfel întrebarea, cum pot recupera numărul de utilizator de la aplicația George?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi personal la Banca ta, cu buletinul in mana, ca sa te legitimezi, iar ei sa-ti poata accesa contul si sa-ti spuna numarul de utilizator!

| Hyperion7 a răspuns:

Repet,daca e cont deschis online, in emailurile de la început, acolo unde e și contractul.
Daca e cont deschis fizic, posibil sa fie prin contract
"[...]se regăseşte în contractul de servicii bancare pentru plăţi sub denumirea Nume de Utilizator şi este format din 8 cifre."