| Anemona2020 a întrebat:

Bnua TPU as avea o intrebare mai ales pentru sportivi eu alerg in fiecare zi 2 ture de teren pentru ca as vrea sa slabesc si mai fac si cate 20 de abdomene a cate 3 serii. Credeti ca are vreun rost alergarea asta? si abdomenele? ar trebiu sa mananc regulat sau mai putin? dau funda scuzati categoria dar nu am gasit sport deloc

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Fiecare miscare sau efort ajuta la slabire si mentinere la o viata sanatoasa!
Deci tine-o tot asa! Ca sa ramai buna! happy