| annix a întrebat:

Buah care sunteti din craiovabatting eyelashes?

10 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Chestia asta e undeva, in Romania? Ca, la cum scrii tu, cred ca e ceva prin Strainezia.

| Silvia a răspuns:

Buah, eu nu sunt din Croaiova, dar sunt din constantalaughing)Are dreptate naya, mafie si aici, plin de pesti si pedofiliwinking laughing

| Silvia a răspuns:

Pai...@ingerule trist, daca nu stiai, Craiova este cunoscuta si pentru mafia care se intalneste la voitonguehee hee big grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Eu sunt din Barlad.

| naya a răspuns:

Buah eu sunt din constanta, mafie si pe aici.deci ar trebui sa-ti convina.

| Letytzy@ a răspuns:

Eu nu sunt din Craiova.Sunt din Tg-Jiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu eu eu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt din Tg-Jiu.Nu cred ca e o distanta asa mare.

| annix explică:

Mda, si ce legatura are mafia, cu intrebarea mea rolling eyes?

| annix explică:

Mda, e cunoscuta pentru mafie oh go on, dar intrebam pur si simplu big grin