| anonim_4396 a întrebat:

Bun gasit TPU.
Numele meu este Marian, in acest moment va voi pune o intrebare la care sunt sigur ca cineva ma va ajuta.
Am o masina de spalat arctic la care se manifesta in acest fel (uitati-va in clip de pe YouTube) https://youtu.be/m_mxH1AL9Vg Dau sa pornesc masina si dupa un timp intra in pauza.

1 răspuns:
| tintareco a răspuns:

Pîlpîitul LED-urilor indică o anomalie de alimentare sau a întregului bloc de comandă.Din acest motiv trebuie să ajungă la un service, unde, sînt şi electronişti, nu numai mecanici.