| onlychengs a întrebat:

Bun TPU!
Cine stie sa faca PNG-uri? Imi trebuie mie unul! Puteti sa-mi faceti? Daca da postati un raspuns la aceasta intrebare! Eu va voi trimite un mesaj cu ce imi trebuie daca puteti sa-mi faceti! Va rogg puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes

1 răspuns:
| MosquitoLIB a răspuns:

PNG este un format pentru imagini. In primul rand trebuie sa ai material ca sa faci un PNG. Daca vrei sa convertesti din alt fisier de ex. jpg in png sunt programe pentru asa ceva.