| Criiss16 a întrebat:

A mai fost o intrebare de genu` asta, doar ca nu avea raspunsuri, si acum nu o mai gasesc. Unde as putea sa citesc carti on-line? Si, daca stiti ceva site`uri cu mai multe lucruri despre Egipt.Istoria Egiptului ma atrage tare mult.hee heeMultumesc anticipat!happy

3 răspunsuri:
| Sabwy a răspuns:

Http://www.scribd.com/ .acolo gasesti.

| friedaka a răspuns:

Http://freebooks.hobby-site.com/books/
Doar ca nu le poti citi online, trebuie sa le descarci si abia apoi le poti citi. Majoritatea sunt arhivate, asa ca trebuie si sa le dezarhivezi.

| friedaka a răspuns:

Http://80. 69. 83. 61/digibook/

user: digibook, parola: cartionline