| alicexs a întrebat:

Buna all! as vrea sa-mi cumpar un telefon lg kp501 sau 502 as vrea sa stiu sfatul vostru. e bun? tine bateria? are minusuri? cat costa la liber? detalii din astea. dau fundita va rog s ma ajutati am nevoie urgent de raspunsuri

Răspuns Câştigător
| ChrishaChry a răspuns:

Eu am kp 500 si ffff bun, tine cam 2 zile de folosire intensa bateria, nu as crede ca are minusuri, la liber e in jur de 420 lei. ai grija ca la net mobil la Vodafone se misca greu la unele site-uriwinking