| MaryMe a întrebat:

Am descarcat metin2 empire dar nu imi merge.In primul rand mi-am facut cont si nu imi merge, iar in al 2-lea rand nu merge nici un server ba imi arata busy sau full sau off. Si nu stiu ce are...

Răspuns Câştigător
| Armaghedon7 a răspuns:

Buna! Vezi ca s-ar putea sa trebuiasca sa activezi contul (la Y! M s-ar putea sa iti apara la spawn)Si sa iti zic ceva(un truc cand e full)ai intrat in joc si dai imediat acolo la log in...inainte sa iti apara alea cu busy sau full. Funda?big grin