| ana27756 a întrebat:

Buna am multe probleme in familie si am citit k daca ma rog cu luminari aprinse e mai puternica rugaciunea va rog daca stie cineva cum pot face de cite ori pe saptamana si cite luminarii sa aprind si ce rugaciune pot spune va rog sa ma ajutati

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Este aici rugaciune pentru familie,
www.familiasiviata.ro
Te va ajuta si asta!
Pa, pa!

| beastboy84 a răspuns:

laughing) nu te ajuta cu nimic lumanarile, daca tu cu adevarat crezi si il iubesti pe Dumnezeu nu iti trebuie nici o lumanare, du-te la biseerica de Paste de Craciun, de Sfanta Marie impartaseste-te... si crede-ma ca nu te vor ajuta lumanarile doar Credinta.

| Tєqυιℓα a răspuns:

Bună.

[1] Învață să scrii!
[2] Nu fi proastă, pentru că lumânările nu te ajută cu nimic big grin!
[3] Vezi că aici nu e Trivia\Amuzante.
[4] Oricine știe că ai pus-o la mișto. oh go on
[5] Succes! happy

Pa, pa.