| inannalove a întrebat:

Am nevoie de ajutor...am tenul gras( cu mult sebum) ce crema/gel imi poate fi de ajutor? (De la farmacie)

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Avene, Vichy. Astea sunt cele mai bune. Dar tine minte ca rutina asta trebuie respectata toată viața altfel vei avea probleme cu punctele negre și coșurile. Eu de ex vara folosesc gel de curățare dimineața și seara, iarna folosesc doar dimineața pentru ca mi se usucă tenul.
O Sticluța îți ajunge vreo 3-4 luni sau chiar mai mult pentru ca iei o picătura și o freci pana face spuma.