| BarbieBah a întrebat:

Buna am nevoie si eu de niste ajutor profesorul de desen mi-a spus sa fac un desen cu un romb iar inauntrul rombului sunt niste patratele si nu mai stiu cum se numeste acest model de desen. Va rog sa ma ajutati. Dau funda :X

1 răspuns:
| AddaXD a răspuns:

Nu sunt sigura daca este bine, dar din cate imi amintesc asta insemna o pictura abstracta [ scuze daca nu am zis bine, dar cum spuneam : nu sunt absolut sigura daca asa se numea ]