| invingatoarea_5012 a întrebat:

am o intrebare care am pus de vreo o saptamana. Imi apare in stanga ca mi sa raspuns la ea dar nu ma lasa sa intru, iar daca dau la intrebarile mele nu imi apare.Ma puteti ajuta. Spper ca la aceasta intrebare pot vedea raspunsurile
P. S Intrebarea era ceva de genu sa imi spuna niste siteuri de pe care pot descarca jocuri cum ar fi gta vice city si sa-mi spuna cum sal instalez corect k nu imi merg.MULTUMESC.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

La intrebarea cu GTA nu ai nici un raspuns! Am verificat acum! Deci nu are ce sa-ti apara! O sa-ti raspund eu acum la intrebarea cu GTA.

1 răspuns:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Probabil ca intrebarea a fost considerata piraterie si a fost raportata. Notificarile raman, dar, cand dai click pe ele, te duce la prima pagina.