| HelpMeNow a întrebat:

am o intrebare, de cateva zile am urechile infundate, aud foarte incet, parca sunt intr-o incapere mica. de ce? sad FUnda!

Răspuns Câştigător
| MaGicElEmEnt a răspuns:

Daca te doare du-te la ORL daca nu nu-ti fa griji si eu am patit-o iti trece in 2 sau 3 zile daca nu-ti trece du-te la ORL
P.Sbig grinai cu feonu de uscat parul in ureche(nu prea aproape)vreo 5 min inainte de culcare si gata! funda?

2 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Du-te la doctor sa nu ai probleme cu urechea interna sau cu tensiune

| NAdrian a răspuns:

Poate ai stai dispus la sunete de peste 100 de decibeli...care afecteaza urechea, nu iti face griji o sa-ti treaca.