| MarieSelena2 a întrebat:

Am o intrebare la care va rog sa imi raspundeti toti care stiti raspunsul. Am auzit ca pentru a ajunge in america trebuie sa obtii viza de la ambasada Statelor Unite Ale Americii.Care dintre voi ati gost si cat de greu se obtine viza? Am auzit ca daca spun ca merg ca turist mi se acorda viza mult mai usor.Si inca ceva big grin Cam cat ar costa cel mai ieftin bilet de avion catre NewYork de la Bucuresti?

3 răspunsuri:
| Măcină_Emanuel_Elisei_1997 a răspuns:

Trebuie sa aplici pentru viza, si ai de asteptat ceva, si ai sanse mai mici decat 30 % sa ti se acorde
Funda?

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai mai post o întrebare foarte asemănătoare, mergi la Ambasadă și acolo ai cele mai exacte informații.
În S.U.A. nu pleci cu una, cu două.
Pa, pa.

| relian a răspuns:

Hei ce faci ai mai fost in america, ai luat viza?