| FireAngel a întrebat:

Bună! Am o întrebare! Pe messenger de ceva timp a dispărut opțiunea de a da cuiva poreclă în conversații și totuși poreclele date pana în acel moment au rămas și acum. Are cineva idee cum le pot șterge?

3 răspunsuri:
| AlaSwek a răspuns:

Salutare.
Din ce stiu, pe telefon au fost dezactivate fotografiile cat si poreclele, încearcă pe calculator, intri pe website u messenger, cauti grupul si vezi daca mai au optiunea cu nicknamehappy

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai nu poti momentan, nu ai ce sa faci, doar sa asteptam sa revina optiunea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri de pe pc sau laptop pe messenger.com, sau de pe telefon cu versiunea de desktop activată.