| alexandra_2187 a întrebat:

am o problema acum cateva zile am folosit o crema si m-am dat pe fata cu ea. din neatentie nu m-am uitat pe ambalaj era de corp. a 2 zi am observat ca mi se inrosise fata ma ustura ca si cum as fi fost arsa de soare, si ma manca rau de tot, nu tot timpul. A m fost la farmacie si mi-a recomandat sa beau clorocalcin si sa beau pastilele care mi le da ea. Trebuia sa imi treaca in 3 zile dar nimic. m-a mai speriat cineva ca poate mi s-a facut ceva ( vraji ) asta ma cam lasat muta acum nu stiu ce sa fac. vi s-a intamplat vreodata asta?

Răspuns Câştigător
| Alleee18 a răspuns:

Da. Am patit doar ca era crema de maini si am dat cu mana pe fata din greseala. Spala'te bine cu apa si un sapun sau gel de dus pentru piele sensibila.Trebuie doar sa astepti sa; ti treaca si bineinteles sa te dai cu putina crema de fata, pentru piele sensibila de preferat. Data viitoare ai mai multa atentie :*.
Sper sa se rezolve.Mula bafta :*