| aurorica78 a întrebat:

Am si eu o problema. In vara asta am fost mult la piscina si trebuia sa ma epilez in zona intima. Bineinteles ca am ales lama. Si acum, in urma cu cateva saptamani m-am epilat din nou. Si din pacate m-am iritat acum cateva zile. Mi-au aparut cateva pete rosii. Am folosit o crema de corp, dar ma ustura. Va rog sa imi spuneti ce trebuie. sa fac sa imi treaca in cateva zile. Ma "mananca" in continuu. Va rog ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| splash132 a răspuns:

Te-ai epilat pentru prima oara?

| aurorica78 explică (pentru splash132):

Nu. Am facut asta de mai multe ori. Dar doar acum am patit asta. Se poate intampla asta (sa apara punctele rosii) si din cauza masturbatiei?

| splash132 a răspuns (pentru aurorica78):

Poate te-ai iritat atunci..se mai intampla...iar mastrubarea nu conduce la aparitia punctelor rosii. daca problema persista poti eventual sa ceri parerea unui medic ginecolog