| anonim_4396 a întrebat:

am o problema, cand vrau sa conectez telefonul la calculator imi apare asa cum e normal folderul "removable disk" iar cand apas pe el imi spune "plase insert a disk into drive H". Despre ce disc vorbeste ca doar l-am instalat deja? Va rog ajutati-ma?
p. s mi-am uitat parola de pe TPU si deci sper ca o sa apar pe acolo

1 răspuns:
| hamsterx a răspuns:

Trebuie sa formatezi discul... click drepta ep removable disk si apasa format apoi ok! si gata va functiona