| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema, nu am inspiratie, si as vrea sa faceti niste poezi, cu Prietenia...prietenia adevarata,,,,, prietenie falsa.e.sau una cu titlul"nu te-am vazut niciodata naturala " big grin.mersi anticipat.(vreau sa precizez ca nu o sa le pun asa, cum o sa mi le dati, sa nu vi le iau de tot, ci o sa iau cateva rime. ceva de genubig grin...

1 răspuns:
| คиค a răspuns:

Inspira-te din melodii legate de tema asta, cum ar fi Ada- Prietenie fumatawinking.