| Diana_1113 a întrebat:

Buna
Am si eu nevoi de un mesaj pentru doamna mea diriginta, ...anul acesta ne despartim suntem clasa a8-a si vreau saii scriu ceva frumos...va rog fundita:X

Răspuns Câştigător
| acarata a răspuns:

Nu stiu, dar uite ce-mi vine in minte.
Draga doamna diriginta, voiam sa stiti ca timp de patru ani de zile mi-ati fost ca un parinte, de fapt ne-ati fost tuturor, si am ajuns sa va iubim ca pe unul. Au fost niste ani frumosi, si nu stiu daca ca as mai putea spune asta daca nu v-as fi cunoscut.
Va multumesc pentru sprijinul si rabdarea dumneavoastra fata de noi si sper din tot sufletul sa ne revedem. Oricum, chiar daca nu mi se va implini dorinta, veti ramane intotdeauna in sufletul si in inima mea.
Cu drag, dar parere de rau pentru amarnica despartire,
numele tau
In fine, nu stiu, asta mi-a venit pe moment. Sper sa-ti placa. Si sper sa-i placa si ei.
Bafta

1 răspuns:
| Elena_Sturz_1975 a răspuns:

Mersi.e frumos