| Enache_Alexandra_1997 a întrebat:

Buna, am si eu nevoie de o scrisoare pentru doamna de Română... urgent va roooog.Multumesc anticipat! (Detalii despre ce as vrea sa scriu in scrisoare-este profesoara mea doar de anul asta, eu fiind clasa a8 a, dar de cand am intalnit-o ea mi-a schimbat viata in bine, si am indragit-o de la început...este cea mai bună profesoara, eu am mai auparat-o uneori dar ea tot m-a iertat si nu as vrea sa ma uite )

Răspuns Câştigător
| Cata1987 a răspuns:

Pai tocmai despre asta e vorba, sa ii multumesti Intr-un mod original!
Sa scrii exact ce te-a invatat, ceea ce a schimbat sau cum te-ai format cu ajutorul ei!
Succes!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si in clasa a 8a, daca te a marcat asa de tare profesoara de romana, nu esti capabila sa scrii singura cateva randuri?