| Elena97M a întrebat:

Am si eu o intrebare. Am primit mai demult de la cineva pe mess un program editat cu numele unei melodii. Am intrat in acel program si i-am zis acelei persoane ca nu s-a intamplat nimic. Nu a aparut asa cum am scris eu ci a aparut VII LA O BERE? sau TE IUBESC sau ceva legat de O PLIMBARE IN CIMITIR sau ca EU SUNT REGELE si mai multe... am sters din greseala acel program nu stiu din ce cauza si acum il caut dar nu ii stiu numele.
De aceea sper ca poate ma ajutati si poate unii il aveti dar nu ii apare numele cum trebuie si poate mi-l trimiteti prin messenger la elenuk. ella.
Multumesc si sper sa gasesc pana la urma.

Răspuns Câştigător
| florar a răspuns:

Sfatul meu este sa eviti aceste ''programe''bune de spam.sunt extrem de periculoase, fiind preferate de virusi sau chiar folosite intentionat.Nu ai avut de loc pb cu PC in perioada aceea, logare, etc? daca nu, ai avut noroc! foloseste mai degraba situri consacrate