| beyou21 a întrebat:

am si eu o intrebare, la sims 2 se instaleaza toate pachetele (Sims 2 University, Sims 2 Nightlife etc) si se ataseaza la the sims 2 sau nu se pot atasa? daca da imi puteti explica si mie cum sa le instlez in the sims 2?

2 răspunsuri:
| sweetbabe14 a răspuns:

Le instalezi pur si simplu acolo in (Chappyunde ai sims 2.cand il instalezi el iti si arata unde si dai install. apoi cand vrei sa intri in sims intri in ultimul pachet instalat si trebuie sa ai si imagine virtuala pe elwinking

| beyou21 explică:

Si cum imi pun imaginea virtuala?