| anonim_4396 a întrebat:

Ma sunat cineva cu numarul de telefon 800 m-am mirat, ce numar de telefon e asta 800? oricum nu am reusit sa raspund... Ce este cu numarul asta? sunt cei din care fac glume?
Multumesc anticipat!

62 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma sunat si p-e mine cineva cu numarul de telefon 800. Am iesit sa-mi conduc prietena si cand am intrat in casa nu am ajuns la telefon. A mai patit cineva la fel?

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am apucat sa raspund si a zis ca e Geta! Cine dracu-i Geta?!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt foarte controversata, care e faza cu 800? m-a sunat de 2 ori azi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

si atunci cine era telefon?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si pe min m-a sunat dar nu am apucat sa raspund

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si pe mine m. a sunat chiar acum laughing dar nu am raspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cam ciudat nimeni nu apuca sa raspunda si pe mine m'a sunat 800 dar tind sa cred ca a fost bip daca numeni nu a raspuns pana acum.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am primit si eu apel, bineinteles ca nici eu nu eram langa telefon. Era uitat in masina... Cred ca este ceva ciudat...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si pe mine m-a sunat 800 laughing sunt cei de la Vodafone

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si pe mine m-a sunat azi nr de telefon 800 (28. 10. 2010), nu am raspuns, poate im lua multi bani. O data m-a sunat 303. Nu am raspuns, pe net a zis ca raspunde robotelul si zice sa suni pentru un concurs, nu castigi te taxeaza 2 euro! Nu raspundeti la nr necunoscute! Nu credeti mesajele cu castigi 1000, 7500 euro, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si pe mine m-a sunat :-s

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am fost sunat de numarul 800 si nii eu nu am apucat sa raspund deci se pare ca e o chestie stranie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si pe mine m-a sunat dar eram la masa asa ca nu aveam telefonul la mine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ciudat.azi am fost sunat de la 800.ghici...era la incarcat. ceva nu e in regula

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A fost si prietenul meu sunat de nr asta acum 5min, dar n-a vrut sa raspunda ca s-a panicat. E dubios ca ati fost atat de multi sunati.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut, am aflat carei treaba cu numarul "800", scrie pe site-ul www.RadioFLy.ws. toata povestea, intra pe www.RadioFLy.ws si citeste pe acolo.;)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aveti telefoanele intzepate! e garda! rupeti cartelele! e vrajeala cu robotu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am fost sunat si eu azi... e chestia de la vdfn cu melodia in asteptare. prima luna gratuit apoi 31 eurocenti tariful pentru ca sa nu se plictiseasca apelantii mei laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am primit 2 apeluri de la numarul 800 dar nu aveam telefonul la mine cand a sunat cand am incercat sa apelez mi-a zis credit insuficient

| TheMargean a răspuns:

Chiar daca sunt cativa ani buni de cand a fost postat acest subiect, iata ca si acum, la sfarsitul anului 2017 se mai apeleaza de la nr. 800.
Si eu am vazut ca am 10 apeluri nepreluate de la nr. 800. Am avut telefonul pe silentios, si evident ca nu stiu despre ce este vorba!
Oare tot reclama de la Vodafone cu tonul de apel?

| andreypanter a răspuns:

Eu am raspuns la Nr 800 si a inceput o melodie in francezalaughing

| flor1ana a răspuns:

Sunt cei de la Vodafone, vor sa te fraiereasca sa-ti activezi un ton de apel atunci cand te suna prietenii. (0.25 eurocenti) O porcarie...

| GreenEyes a răspuns:

Incerc pentru a treia oara sa scriu, sper ca de data asta sa mearga! Si pe mine m-a sunat cineva cu numarul 800 si nici eu n-am apucat sa arspund!:-( Sunt foarte curioasa cine e!

| GreenEyes a răspuns:

Si pe mine m-a sunat numarul ala! Si nici eu n-am apucat sa raspund:-( Sunt foarte curioasa cine e!

| CosminVladu a răspuns:

Salut! Am aflat! numarul 800 este un robot Vodafone care iti propune o oferta la care tu trebuie sa trimiti un sms pentru activare. Suna cam asa: Vodafone iti ofera o luna gratuit tonurile de asteptare. Schimba tonul obisnuit de apel cu o melodie. Raspunde cu DA. Tarif 0. 25 euro/luna. Cred ca am lamurit problema! Bafta!

| pheonyx94 a răspuns:

Si pe mine m-a sunat cineva azi cu numarul 800... dar l-am lasat sa sune...sine stie cine eralaughingbig grin aveti idee cine este?

| deeby a răspuns:

Si pe mine m-a sunat...chiar azi...de 3 ori dar n-am raspunsstraight facestraight facecred ca sunt cei de la Vodafone straight face

| Alex_Andone_1987 a răspuns:

Bai da nimeni nu a apucat sa raspunda. mai bine spuneti ca v'ati udat de tot cand ati vazut 800 pe ecran si nu ati mai stiut cum sa reactionati, de frica sa nu va. loveasca cineva prin telefon. e numarul de promotii al vdf

| Vlogs_Kitty's_2000 a răspuns:

Si pe mine m-a sunat dar nu am raspuns crezând ce e un virus