| LadyRoses a întrebat:

Hei, TPU!
În dimineața aceasta, la ora 10:06, am primit un apel de la un număr cu prefixul 88184...
Numărul a sunat doar două secunde, eu nu am reușit să răspund pentru că nu eram lângă telefon. Nu am sunat înapoi, dar as vrea sa știu cine e.

Vă rog să mă ajutati dacă știți!
Mulțumesc! Dau funda!

Am greșit categoria

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nici nu trebuie sa te stersezi, sunt numere internationale si se suna alan'dala de unii si altii, de prin Nigeria, Congo sau cine stie ce oras de prin Arabia.
Nu raspunde daca nu stii ce numar este, sau daca nu-i romanesc.

5 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Osama Bin Laden!
Alaku Akbar!
Ai grijă bre!

| LadyRoses explică (pentru mudokins78):

Mă ajută, mersilaughing))

| mudokins78 a răspuns (pentru LadyRoses):

Dragă lady!, mai ţi minte când îţi faceai cont la o aplicaţie care cerea activare prin sms, sau nr. De tel?
Ei vezi?, asta era treaba şi cu nr. Ăla

| LadyRoses explică (pentru mudokins78):

Și trebuie să mă sune? Eu știam doar că trimite mesaje

| mudokins78 a răspuns (pentru LadyRoses):

Trimite mesaj cu un scurt apel(2-3sec) aşa funcţionează.