| eugensuperstar a întrebat:

Salutari am fost sunat ieri seara de la numarul +40316204261 si nu am reusit sa raspund la telefon.Am sunat inapoi dar nu a mai raspuns.A mai fost cineva sunat de acest numar? Are care ceva informati despre acest numar? Funda Mare

Răspuns Câştigător
| Bybanu a răspuns:

0316204261 ines group http://portabilitate.ro/ro-no-0316204261

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E probabil sa fie operatorul ca sa te intrebe daca esti multumit de serviciile oferite de companie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca mai are nevoie de tine o sa te sune

| untu a răspuns:

Posibil niste sondaje de opinie ca sa poate vinde un anumit produs cu pret exagerat de mare! Chiar este deranjant!