| anonim_4396 a întrebat:

Ma sunat cineva cu numarul de telefon 800 m-am mirat, ce numar de telefon e asta 800? oricum nu am reusit sa raspund... Ce este cu numarul asta? sunt cei din care fac glume?
Multumesc anticipat!

62 răspunsuri:
| ClaudiuBV a răspuns:

M-a sunat si pe mine azi la 05.04. 2018, este Vodafone, iti da credit gratis si la fir ocupat sau la fir nu stiu ce, iti pune musica Cine Ma Facut Om, Mareeeeee...

| Top_Cristian_Si_Mihaela_1987 a răspuns:

Am fost si eu sunat de nr de 0800 si nu am reusit sa raspund.problema este ca sunt in reteaua rds-rcs