| anonim_4396 a întrebat:

Buna am si eu o neklaritate cum pot sa imi scriu numele la chat dar cu alt scris nsuh cum inclinat sau altfel nu stiu cum sa va explic exact help me pls mersi!

1 răspuns:
| Cryssbest a răspuns:

Daca te referi la Yahoo Messenger, atunci e f simplu. "Click" pe "Format" (apare ca un "T")... Ai Bold, Italic, si subliniere. Ei, la dreapta, urmatoarea optiune este "arial". Click pe sageata de la "Arial" si selecteaza de acolo orice ai chef!winking