| kkkk a întrebat:

straight face..am si eu o problema.deci..daca imi pun intr-un album la facebook poze cu mine, si peste catva timp vreau ca o poza de acolo sa o pun al profil ( dupa ce am pus-o ) ii dispare toate comentariile si like-urile pe care le-a avut, de ce? sad..am vazut al o fata ca si-a fost o poza la profil mai veche din 2011 si ei nu i-au disparut. unde sa dau pentru a o pune fara sa ii dispara like-urile? sad funda

PS: am dat la poza respectiva-optiuni-adaugare ca poza de profil si deageaba

1 răspuns:
| Emena a răspuns:

Nu dispar like-urile, doar ca daca poza initial a fost in alt album si tu o adaugi ca poza de profil, nu iti vor ramane la poza noua like-urile si comentariile si la poza din album