| raluca0306 a întrebat:

Buna!
Am si eu o problema...Plac un baiat dar in acelasi timp ii place si prietenei mele. dar ea, nu stie ca eu il plac si nu as vrea sa afle pentru. ca s-ar supara pe mine.Este un baiat care se cam da la multe fete si ii cam profitor, dar il plac mult, si vb cu mine foarte frumos dar nu imi place deloc ca le saruta pe multe fete.ma deranjeaza...nu stiu ce sa fac daca sa renunt la el sau nu. va roog! ma ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| UnderGroundForMe a răspuns:

Eu cred ca este cam gagicar si nu ar trebui sa fii cu el ca te poate parasi ori cand cu alta fata chiar si cu cea ma buna prietena a ta si atunci poti sa-ti strici din cauza acelui baiat o prietenie foarte stransa intre tine is prietena ta traba ta ce faci dar ai grija succes in gragoste si sa fii iubita

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Genul acesta de baiat nu merita, pentru ca din cate am inteles isi cam bate joc.Baieti mai sunt, eu zic sa il uiti si sa incerci sa ii deschizi ochii si prietenei tale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cam gagicar. Prima data, vezi daca te merita. Este normal sa-l placa si prietena ta cum este un,, don` juan`` al clasei.
Nu cred ca se va supara daca incerci ceva cu el, dar nu te avanta. Inca nu stii cata seriozitate detine si daca in timp ce este cu tine, nu are relatii cu n fete.