| IrinaAniri a întrebat:

as vrea sa ma ajutati daca puteti cu problema mea. mie si prietenei mele ne place de acelasi tip, dar acel baiat ma place pe mine. astazi vrea prietena mea sa vorbim despre el ce ar trebui sa-i spun? (ea nu stie ca eu il plac)

6 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

Eu i-as spune adevararul...cred ca se va supara pe moment dar dandu-si seama ca va iubiti i va trece

| consiliera a răspuns:

Ar trebui sa discutati, sa nu lasati sa se termine prietenia voastra pentru un baiat.

| PrajituricaCuBomboneleColorate a răspuns:

Daca prietena ta il vrea numai pentru ea,inseamna ca nu e prietena ta.
fi sincera cu ea,si intreaba-l pe baiat de cine ii place mai mult. daca prietena ta nu o sa mai vorbeasca cu tine, inseamna ca, chiar nu e prietena ta.happy

| miky_9667 a răspuns:

Ar trebui sa ii spui ca iti place de el si ca lui ii place de tine... pana la urma sunteti prietene si sinceritatea conteaza. Un baiat n-ar trebui sa va strice prietenia, vorbiti deschis, nu cred ca se supara... Sper s iasa bine kiss

| aLyNuSh a răspuns:

Vorbeste cu ea si spune-i ca si tie iti place. Apoi...ori poate sa te inteleaga...si sa fi cu el.Ori va puneti de acord si il lasati aman2.Prietenia e mult mai importanta.

| Me77_3898 a răspuns:

Ar trebui sa fi sincera cu ea.Depinde de cat de mult il iubesti tu, si de cat de mult il iubeste ea...Pt. ca s.ar putea sa fie doar o fantezie. - Ce e fantezia?! = o iluzie, ai senzatia ca iubesti! Si.inca o intrebare : De unde stii ca baiatul te place?batting eyelashes [contacteaza te rog crys.lady si vb acolo. love struck ]