| Little Kid a întrebat:

Ajutati-ma va rog, sunt disperata!sadnici nu stiu cu ce sa incep. e un baiat in gasca(vin de 1 luna in gasca lor, dar ii cunosteam demult), care se da la toate, adica le ia pe rand. mie imi place mult de el, m-a sarutat, spune "sti ca nu te las in pace", etc.si chiar il cred cand imi spune. i-a spus prietenei mele, care il cunoaste ft bine(isi pun totul), ca isi doreste mult sa fie cu mine dar el se da la toatesadsadi-am spus asta si m-am simtit ft prost.chiar nu imi place sa il vad cum se da la alta(el nu ma vede atunci). cum pot sa ii spun sa nu se mai dea la toate si sa il tin pentru mine? il place mult de tot de el.sau cum pot sa il fac sa ma placa mai mult.stiu ca ma place dar de la un timp am impresia ca isi bate joc de mine.inainte vroia mult de tot sa fie cu mine, dar nu vroiam eu.acum vreau eu dar cum sa ii spun? a fost cu o gramada de fete. e un baiat care il plac toate fetele(si el pe elehappy )va rog ajutati-ma. nu ocoliti intrebarile.chiar nu veau sa renunt la el.il iubesc, nu imi convine ca se da la toate, dar chiar ma bucur cand vine la mine.adica.stiu ce o sa ziceti, sa il uit. dar nu potsad

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

N-o sa-l schimbi, stai linistita. Daca il accepti asa cum este, nu mai suferi. Daca nu, uita-l.

| bluesky a răspuns:

Nu cred ca merita, dar totusi, dati-va o sansa:spune-i ca trebuie sa vorbiti foarte serios si ii spui tot ce simti pentru el si ca nu iti place sa il vezi ca se da la toate. daca accepta ii spui c ail vrei doar pentru tine.Incearca sa nu pui prea mult suflet...in caz ca nu merge relatia!sad
Succes!

| Aly07 a răspuns:

Pai nu cred ca ar fi un prieten ff potrivit pentru nici o fata, acum m rog asta e parerea mea tu o sa ti cont de ea sau nu.Crede-ma mai sunt baietiwinking inclusiv eu big grin rolling on the floor lasand glm, sper ca te-am ajutat si te-am facut sa te gandesti mai bine la ce vrei.Succes!

| night_crawler a răspuns:

Tu vrei sa te incurci cu un casanova? laughing

| StaRmAgiC a răspuns:

Off baietii.

Stai de vorba cu el...si daca nu accepta ceea ce propuii...asta este...lumea nu se termina la un singur baiat...next.chiar daca nu este ujor

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

SIMPLU, asculta la mine, adevarat spun, nu vorbesc prostii, garantat si testat de fostele mele carora am ajuns sa le dau sfaturi... Stai de vorba cu omu, ideal ar fi sa il inviti tu la o cafea ceva prin oras, te faci belea inainte, sa ii atragi interesul si ii arunci bomba: "ba nene, uite, esti de acord ca noi ne verm unul pe altul?", fara ocolisuri, si daca spune da ii mai arunci o bomba, de data asta una cu hidrogen, deci ii bati un apropo ca daca ati fi impreuna, DUPA UN TIMP ati putea intretine niste relatii sexuale (nu e necesar sa se si intample tongue). Acuma daca omu e de acord cu treburile astea si intre timp renunta sa mai umble cu altele poti sta linistita impreuna cu omu, daca nu, incearca sa-l eviti ca nu e de tine. Un fel de santaj care functioneaza 95, 6%. PA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa rost de solutie care miroase precum sconxul si stropeste-l un pic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te supera ca te intr dar cati ani ai? 15, 16?

| crissdraga a răspuns:

Nu il uita draga.Ca no sati placa. spune-i ca vrei sa fi cu el daca o sa mearga o sa mearga daca nu nu.eu zic sa faci o pauza nu-l lasa sa se apropie de tine cam... o saptamana si apoi dintr-o data te apropii de el. in aceasta saptamana el va dori sa te aiba si va incerca sa se apropie de tine din ce in ce mai mult