| costi_8649 a întrebat:

Buna am si eu o problema u telefonul am orange stockholm si cand vreau sa bag ceva de pe pc pe telefon imi ziceca nu am memorie destula dar eu am memorie 135 mb. PLS ajutati-ma dau funda cine ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| traveler a răspuns:

Da ai memorie insa poate si sigur nu ai ales si unde sa descarci ce vrei tu. Daca ai card alege in card, daca ai doar mem telef. alege un folder separat (sau deaja existent) si daca bagi mp3 (muzica) mai antai comprimale cu un program, sa nu mai ocupe spatiu asa de mult.MP3 compressor.intra aici :http://dietmp3-mp3-compressor.soft32.com/free-download.Succes