| Alexandra7201 a întrebat:

Am si eu o rugaminte la voi. Am o pagina unde vand accesorii (bratari, coliere, posete din hartie plastifiata) si vreau sa-i schimb numele. Momentan se numeste "Bratarile Prieteniei Online", dar am diversificat accesoriile si zic ca trebuie sa-i schimb numele. Ma puteti ajuta cu cateva idei de nume? Mersi frumos!

1 răspuns:
| argebit a răspuns:

Iti recomand ceva cu brand, cauta un nume sa il tina minte vizitatorii usor. Noi am ales numai astfel de nume peste siteurile noastre, vezi de exemplu www.alesa.ro