| anonim_4396 a întrebat:

am un forum, e cu anime-uri (in dezvoltare), si caut membrii... Dau funda pentru cine aduce ce`i mai multi membrii
Forumul este: http://crazy-area.bforum.biz/
Si nu vreau raspunsuri gen:
De ce vii si postezi forumul aici si altele...
Vreau sa primesc raspunsul cu numele membrilor adusi, si numarul
Si vreau si sugestii, ori lasati aici mesaj, ori scrieti pe forum
Multumesc

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tare asta imi placetongue. dar nu inteleg care ii faza cu Portal sau Forum. Poate imi explici si mie, dupa o sa imi fac si eu un conttongue

| CrazyKizZ a răspuns:

Pai... faza e ca daca vrei sa fi dus la portalul forumului s`au direct la forum