| Ana45699 a întrebat:

Am un iPhone SE, îmi place mult cum merge. Dar ma enerveaza un lucru, toată lumea îl confunda cu un iPhone 5s. Și când le spun ca e SE, toți se uita mirați la mine, ceva gen: ce e aia. Si mi se pare enervant. Tata i-a cumpărat mamei un iPhone 6s, dar de la un coleg care l-a folosit un an. Am vb cu ea și e posibil sa mi-l dea. Dar îmi e frica de un lucru: dacă e iPhone fake? Dacă ecranul sau orice alta piesa e înlocuită? Deci ce sa fac? Sa-l păstrez pe asta și sa ma întrebe toată lumea iar ce e ăla iPhone se? Dau funda

3 răspunsuri:
| Dalmore a răspuns:

Ce trist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E nasol dacă întreabă lumea...eu mi-aș lua un Nokia că-l recunosc toți.

| FaraPenaliPeAicisa a răspuns:

Doamne fereste si apara de atata prostie! Tara arde si baba se piaptana cu SE-uri.