| only me a întrebat:

am un lg kp502 si am net gratis insa nu imi merg filmuletele de youtube. mi s-a spus ca imi trebuie un flash da nu stiu care e compatibil sau ce trebuie exact. plz helpstraight face
funda!happy

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Cred ca este nevoie de acelasi flash player ca si la pc. Daca iti aduci aminte si la computerele noastre cand ne reinstalam windows-urile si intram pe youtube nu mergea videoul pana ce nu instalam un mic flash de la adobe.Cred ca despre asta este vorba si aici! Bafta! cauta Adobe player pe youtube sau Adobe player mobile...pentru mobile.Bafta! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar cum ai facut net pe gratis? ca si eu am tot un lgkp502big grin